Черкаською міською радою оголошена триденна жалоба

Черкаською міською радою оголошена триденна жалоба
оголошена триденна жалобаГромадська організація «Громадянський рух за процвітання Черкащини» глибоко сумує з приводу трагічної загибелі наших земляків-військових під час антитерористичної операції на Сході. Закликаємо містян із розумінням поставитися до скасування запланованого на 12 липня етно-патріотичного дійства «Черкаська ніч на Івана Купала. Повернути землю до миру» через оголошену Черкаською міською радою 3-денну жалобу.
Отримавши страшну звістку про трагічну загибель командира Оршанецького Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України полковника Ігоря Момота, курсантів 7-ї навчальної групи третього відділу підготовки молодших спеціалістів Оршанецького Навчального центру Дмитра Сирбу та Вільгельма Штолцеля, ми відразу прийняли рішення відмовитися від проведення розважальної програми фестивалю, про що офіційно сповістили в листі до міського голови Черкас Сергія Одарича.
Закликаємо всіх, хто запланував розважальні заходи і програми в ці дні, спільно дотриматися прийнятого обласною та міською владами рішення про оголошення 3-денної жалоби і забезпечити в місті спокій і тишу.
Сподіваємося, що в цей важкий час нашої історії нас єднатиме спільне розуміння моральних вчинків і пам’ять про тих, хто віддав своє життя за наш мир і спокій. Молімося в душі за те, щоб наші містяни більше не отримували таких страшних звісток, а всі хто служить на Сході, повернулися додому живими та неушкодженими.

 

Представник Громадської організації «Громадянський рух за процвітання Черкащини»
Любов Рубан


Добавить комментарий

Вы должны быть зарегистрированы чтобы добавить комментарий.